Aktuálně

Průběžné změny cestovních náhrad v letošním roce

Po dlouhou dobu jsme mohli být zvyklí, že se sazby cestovních náhrad vyhlašují pravidelně s účinností k 1. lednu, bez ohledu na to, zda došlo ke změně sazeb či nikoliv. Tyto sazby potom zpravidla zůstávaly v celém kalendářním roce neměnné. V posledních dvou letech se ale situace změnila a k dnešnímu dni došlo již ke dvěma změnám sazeb cestovních náhrad pro rok 2022.
Přečíst článek

O nás

Advokátní kancelář BARTHELEMY & PARTNERS založená v roce 2018 poskytuje právní služby domácí i zahraniční klientele. 

Členové BARTHELEMY & PARTNERS studovali na prestižních francouzských univerzitách, což nám dovoluje specializovat se zejména na frankofonní firemní a soukromou klientelu. Díky zápisu u Pařížské i České advokátní komory však BARTHELEMY & PARTNERS poskytuje právní služby také české klientele při řešení právních záležitostí ve Francii. 

Svým klientům poskytujeme komplexní servis při řešení všech právních záležitostí s citem pro frankofonii a francouzskou kulturu, přesahující pouhou znalost jazyka. K této dvojí odbornosti, právní a kulturní, se přidává též jednoduchost v komunikaci a flexibilita. 

Členové BARTHELEMY & PARTNERS komunikují celkově v 7 jazycích, konkrétně v jazyce českém, francouzském, anglickém, italském, španělském, ruském a ukrajinském.

Služby

Služby podrobněji →